Продукція > IGUS > GSM-1820-38
GSM-1820-38
GSM-1820-38 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 20mm; Øint: 18mm; L: 38mm; iglidur® G
Operating temperature: -40...130°C
Type of bearing: sleeve bearing
Kind of Bearing: slide
Length: 38mm
Internal diameter: 18mm
Outside diameter: 20mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 20mm; Øint: 18mm; L: 38mm; iglidur® G, Operating temperature: -40...130°C, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Length: 38mm, Internal diameter: 18mm, Outside diameter: 20mm, Shore hardness: 81, Colour: dark grey, Material: iglidur® G, Mechanical elements features: lubricant-free.