Продукція > IGUS > GSM-3034-15
GSM-3034-15
GSM-3034-15 IGUS
iglidur-G-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 34mm; Øint: 30mm; L: 15mm; iglidur® G
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 34mm
Internal diameter: 30mm
Length: 15mm
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 81
Kind of Bearing: slide
на замовлення 16 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 34mm; Øint: 30mm; L: 15mm; iglidur® G, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 34mm, Internal diameter: 30mm, Length: 15mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide.