Продукція > IGUS > GSM-3539-50
GSM-3539-50
GSM-3539-50 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 39mm; Øint: 35mm; L: 50mm; iglidur® G
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 39mm
Internal diameter: 35mm
Length: 50mm
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 81
Kind of Bearing: slide
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 39mm; Øint: 35mm; L: 50mm; iglidur® G, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 39mm, Internal diameter: 35mm, Length: 50mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide.