Продукція > IGUS > GSM-3741-20
GSM-3741-20
GSM-3741-20 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 41mm; Øint: 37mm; L: 20mm; iglidur® G
Kind of Bearing: slide
Operating temperature: -40...130°C
Length: 20mm
Internal diameter: 37mm
Outside diameter: 41mm
Shore hardness: 81
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 41mm; Øint: 37mm; L: 20mm; iglidur® G, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Operating temperature: -40...130°C, Length: 20mm, Internal diameter: 37mm, Outside diameter: 41mm, Shore hardness: 81.