Продукція > IGUS > GSM-3842-40
GSM-3842-40
GSM-3842-40 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 42mm; Øint: 38mm; L: 40mm; iglidur® G
Kind of Bearing: slide
Operating temperature: -40...130°C
Internal diameter: 38mm
Length: 40mm
Outside diameter: 42mm
Shore hardness: 81
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 42mm; Øint: 38mm; L: 40mm; iglidur® G, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Operating temperature: -40...130°C, Internal diameter: 38mm, Length: 40mm, Outside diameter: 42mm, Shore hardness: 81.