Продукція > IGUS > GSM-4550-10
GSM-4550-10
GSM-4550-10 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 50mm; Øint: 45mm; L: 10mm; iglidur® G
Material: iglidur® G
Operating temperature: -40...130°C
Kind of Bearing: slide
Length: 10mm
Internal diameter: 45mm
Outside diameter: 50mm
Shore hardness: 81
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 50mm; Øint: 45mm; L: 10mm; iglidur® G, Material: iglidur® G, Operating temperature: -40...130°C, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Length: 10mm, Internal diameter: 45mm, Outside diameter: 50mm, Shore hardness: 81.