Продукція > IGUS > GSM-6065-30
GSM-6065-30
GSM-6065-30 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 65mm; Øint: 60mm; L: 30mm; iglidur® G
Material: iglidur® G
Mechanical elements features: lubricant-free
Type of bearing: sleeve bearing
Kind of Bearing: slide
Operating temperature: -40...130°C
Internal diameter: 60mm
Length: 30mm
Outside diameter: 65mm
Shore hardness: 81
Colour: dark grey
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 65mm; Øint: 60mm; L: 30mm; iglidur® G, Material: iglidur® G, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Operating temperature: -40...130°C, Internal diameter: 60mm, Length: 30mm, Outside diameter: 65mm, Shore hardness: 81, Colour: dark grey.