Продукція > IGUS > GSM-6065-50
GSM-6065-50
GSM-6065-50 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 65mm; Øint: 60mm; L: 50mm; iglidur® G
Kind of Bearing: slide
Operating temperature: -40...130°C
Internal diameter: 60mm
Length: 50mm
Outside diameter: 65mm
Shore hardness: 81
Colour: dark grey
на замовлення 9 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 65mm; Øint: 60mm; L: 50mm; iglidur® G, Material: iglidur® G, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Operating temperature: -40...130°C, Internal diameter: 60mm, Length: 50mm, Outside diameter: 65mm, Shore hardness: 81, Colour: dark grey.