Продукція > IGUS > GSM-6570-104
GSM-6570-104
GSM-6570-104 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 70mm; Øint: 65mm; L: 104mm; dark grey
Material: iglidur® G
Mechanical elements features: lubricant-free
Type of bearing: sleeve bearing
Kind of Bearing: slide
Operating temperature: -40...130°C
Internal diameter: 65mm
Length: 104mm
Outside diameter: 70mm
Shore hardness: 81
Colour: dark grey
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 70mm; Øint: 65mm; L: 104mm; dark grey, Material: iglidur® G, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Operating temperature: -40...130°C, Internal diameter: 65mm, Length: 104mm, Outside diameter: 70mm, Shore hardness: 81, Colour: dark grey.