Продукція > IGUS > GSM-6570-30
GSM-6570-30
GSM-6570-30 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 70mm; Øint: 65mm; L: 30mm; iglidur® G
Kind of Bearing: slide
Operating temperature: -40...130°C
Internal diameter: 65mm
Length: 30mm
Outside diameter: 70mm
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 70mm; Øint: 65mm; L: 30mm; iglidur® G, Material: iglidur® G, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Operating temperature: -40...130°C, Internal diameter: 65mm, Length: 30mm, Outside diameter: 70mm, Shore hardness: 81, Colour: dark grey.