Продукція > IGUS > GSM-8085-100
GSM-8085-100
GSM-8085-100 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 85mm; Øint: 80mm; L: 100mm; dark grey
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 85mm
Internal diameter: 80mm
Length: 0.1m
Material: iglidur® G
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 81
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 85mm; Øint: 80mm; L: 100mm; dark grey, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 85mm, Internal diameter: 80mm, Length: 0.1m, Material: iglidur® G, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Colour: dark grey, Kind of Bearing: slide, Shore hardness: 81.