GSM06U18-P1J
GSM06U18-P1J MEAN WELL USA Inc.
GSM06U-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 6W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.60" L x 1.26" W x 1.89" H (66.0mm x 32.0mm x 48.0mm)
Voltage - Output: 18V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Cord Length: 72" (1.83m)
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: Medical
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: cURus
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 330mA
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 300mW (Max)
Power (Watts): 6 W
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 6W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.60" L x 1.26" W x 1.89" H (66.0mm x 32.0mm x 48.0mm), Voltage - Output: 18V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Cord Length: 72" (1.83m), Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: Medical, Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: cURus, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level V, Current - Output (Max): 330mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 300mW (Max), Power (Watts): 6 W.
Інші пропозиції GSM06U18-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GSM06U18-P1J GSM06U18-P1J Виробник : MEAN WELL GSM06U-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 6W 18V 0.33A USA Medical Adaptor