GSM11-15AAG
GSM11-15AAG SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
GSM11.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC CONVERTER 15V 11W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 11W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 2.28" L x 2.00" W x 0.56" H (57.9mm x 50.8mm x 14.3mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Efficiency: 77%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 730 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 11W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 11W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 2.28" L x 2.00" W x 0.56" H (57.9mm x 50.8mm x 14.3mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Efficiency: 77%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 730 mA.