GSM120A12-R7B
GSM120A12-R7B MEAN WELL USA Inc.
GSM120A-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 102W
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.57" L x 2.64" W x 1.38" H (167.0mm x 67.0mm x 35.0mm)
Voltage - Output: 12V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: Medical
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 8.5A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 102 W
на замовлення 526 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: MEAN WELL - GSM120A12-R7B - AC/DC-Netzteil, ITE & medizinische Anwendungen, 1 Ausgang, 102 W, 12 VDC, 8.5 A, tariffCode: 85044095, AC-Eingangsspannung, max.: 264V, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: Kaltgerätestecker (IEC 60320 C14), AC-Eingangsspannung: 80V AC bis 264V AC, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Fest, Ausgangsanschluss: DIN, 4-polig, Produktpalette: GSM120A Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12VDC, productTraceability: No, AC-Eingangsspannung, min.: 80V, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 8.5A, Anwendungen für das Netzteil: ITE & medizinische Anwendungen, Ausgangsleistung, max.: 102W, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Power supply: switching; 12VDC; 8.5A; Out: KYCON KPPX-4P; 102W
Type of power supply: switching
Kind of power supply: desktop; mains
Power: 102W
Output voltage: 12V DC
Supply voltage: 80...264V AC; 113...370V DC
Body dimensions: 167x67x35mm
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP
Operating temperature: -30...70°C
Efficiency: 88%
Connector variant: straight
Operating modes: constant voltage
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Kind of input connector: IEC C14
Application: medical applications
Kind of output connector: KYCON KPPX-4P
Kit contents: without power cable
Maximum output current: 8.5A
Length of output cable: 1m
на замовлення 70 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GSM120A12-R7B GSM120A12-R7B Виробник : Mean-Well USA, Inc. gsm120a-spec.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 12V 8.5A 102W
на замовлення 65 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 32 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 124 шт:
на замовлення 16 шт:
на замовлення 95 шт:
GSM120A12-R7B GSM120A12-R7B Виробник : MEAN WELL 2547938.pdf Description: MEAN WELL - GSM120A12-R7B - AC/DC-Netzteil, ITE & medizinische Anwendungen, 1 Ausgang, 102 W, 12 VDC, 8.5 A
tariffCode: 85044095
AC-Eingangsspannung, max.: 264V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: Kaltgerätestecker (IEC 60320 C14)
AC-Eingangsspannung: 80V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Fest
Ausgangsanschluss: DIN, 4-polig
Produktpalette: GSM120A Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12VDC
productTraceability: No
AC-Eingangsspannung, min.: 80V
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 8.5A
Anwendungen für das Netzteil: ITE & medizinische Anwendungen
Ausgangsleistung, max.: 102W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
товару немає в наявності
товару немає в наявності
GSM120A-12-R7B GSM120A-12-R7B Виробник : MEAN WELL GSM120A_SPEC-1292260.pdf Desktop AC Adapters 120W 12V 80-264Vac Class I 2xMOPP