GSM120A20-R7B Mean-Well USA, Inc.
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Plug-In Adapter Single-OUT 20V 6A 120W
на замовлення 88 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Desktop AC Adapters 120W 20V 80-264Vac Class I 2xMOPP.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GSM120A20-R7B Виробник : Mean-Well USA, Inc. Plug-In Adapter Single-OUT 20V 6A 120W
на замовлення 14 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
GSM120A-20-R7B GSM120A-20-R7B Виробник : MEAN WELL GSM120A_SPEC-1292260.pdf Desktop AC Adapters 120W 20V 80-264Vac Class I 2xMOPP