GSR6250-100
GSR6250-100 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: GROOVED SHAFT, 5/8 IN OD X 10 LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.625" (15.87mm) Outer Diameter x 10.000" (254.00mm) Length
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GROOVED SHAFT, 5/8 IN OD X 10 LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.625" (15.87mm) Outer Diameter x 10.000" (254.00mm) Length, Part Status: Active.