GSR6250-120
GSR6250-120 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: GROOVED SHAFT, 5/8 IN OD X 12 LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.625" (15.87mm) Outer Diameter x 12.000" (304.80mm) Length
Part Status: Active
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Description: GROOVED SHAFT, 5/8 IN OD X 12 LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.625" (15.87mm) Outer Diameter x 12.000" (304.80mm) Length, Part Status: Active.