GSR6250-30
GSR6250-30 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: GROOVED SHAFT, 5/8 IN OD X 3 LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.625" (15.87mm) Outer Diameter x 3.000" (76.20mm) Length
Part Status: Active
на замовлення 101 шт:
Написати відгук
Description: GROOVED SHAFT, 5/8 IN OD X 3 LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.625" (15.87mm) Outer Diameter x 3.000" (76.20mm) Length, Part Status: Active.