GSR6250-60
GSR6250-60 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: GROOVED SHAFT, 5/8 IN OD X 6 LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0625" (15.87mm) Outer Diameter x 6.000" (152.40mm) Length
Part Status: Active
на замовлення 53 шт:
Написати відгук
Description: GROOVED SHAFT, 5/8 IN OD X 6 LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0625" (15.87mm) Outer Diameter x 6.000" (152.40mm) Length, Part Status: Active.