GSR7500-100
GSR7500-100 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: GROOVED SHAFT, 3/4 IN OD X 10 LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.750" (19.50mm) Outer Diameter x 10.000" (254.00mm) Length
Part Status: Active
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GROOVED SHAFT, 3/4 IN OD X 10 LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.750" (19.50mm) Outer Diameter x 10.000" (254.00mm) Length, Part Status: Active.