GSR7500-120
GSR7500-120 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: GROOVED SHAFT, 3/4 IN OD X 12 LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.750" (19.50mm) Outer Diameter x 12.000" (304.80mm) Length
Part Status: Active
на замовлення 36 шт:
Написати відгук
Description: GROOVED SHAFT, 3/4 IN OD X 12 LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.750" (19.50mm) Outer Diameter x 12.000" (304.80mm) Length, Part Status: Active.