GST160A12-R7B PSE
GST160A12-R7B PSE Mean-Well USA, Inc.
gst160aspec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Plug-In Adapter Single-OUT 12V 11.5A 138W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук