GST25U48-P1J
GST25U48-P1J MEAN WELL USA Inc.
GST25U-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 25W
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Wall Mount AC Adapters 25W 48V 0.52A Level VI USA plug.
Інші пропозиції GST25U48-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GST25U48-P1J GST25U48-P1J Виробник : MEAN WELL GST25U-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 25W 48V 0.52A Level VI USA plug