Продукція > GTV POLAND > GT-A60NW10W-3
GT-A60NW10W-3
GT-A60NW10W-3 GTV Poland
GTV-LIGHTING-PL-EN-RU-UA.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Light sources - lighting
Description: LED lamp; neutral white; E27; 230VAC; 10W; 200°; 4000K; 3pcs.
Colour: neutral white
Quantity in set/package: 3pcs.
Kind of handle: E27
Power consumption: 10W
Viewing angle: 200°
Operating voltage: 230V AC
Type of lamp: LED lamp
Colour temperature: 4000K
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: LED lamp; neutral white; E27; 230VAC; 10W; 200°; 4000K; 3pcs., Colour: neutral white, Quantity in set/package: 3pcs., Kind of handle: E27, Power consumption: 10W, Viewing angle: 200°, Operating voltage: 230V AC, Type of lamp: LED lamp, Colour temperature: 4000K.