GT-GCR10W-40
GT-GCR10W-40 GTV Poland
GTV-LIGHTING-PL-EN-RU-UA.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Light sources - lighting
Description: Lamp: LED flood light; 10W; 230VAC; 4000K; CRImin: 80; 1000lm
Type of lamp: LED flood light
Power consumption: 10W
Operating voltage: 230V AC
Colour temperature: 4000K
Min. colour rendering index: 80
Luminosity: 1000lm
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: Lamp: LED flood light; 10W; 230VAC; 4000K; CRImin: 80; 1000lm, Type of lamp: LED flood light, Power consumption: 10W, Operating voltage: 230V AC, Colour temperature: 4000K, Min. colour rendering index: 80, Luminosity: 1000lm.