GT-GCR30W-64
  • GT-GCR30W-64
  • GT-GCR30W-64
GT-GCR30W-64 GTV Poland
Category: Light sources - lighting
Description: Lamp: LED flood light; 30W; 230VAC; 6400K; CRImin: 80; 3000lm
Type of lamp: LED flood light
Operating voltage: 230V AC
Power consumption: 30W
Min. colour rendering index: 80
Colour temperature: 6400K
Luminosity: 3000lm
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: Lamp: LED flood light; 30W; 230VAC; 6400K; CRImin: 80; 3000lm, Type of lamp: LED flood light, Operating voltage: 230V AC, Power consumption: 30W, Min. colour rendering index: 80, Colour temperature: 6400K, Luminosity: 3000lm.