GT-GCX20W-64
GT-GCX20W-64 GTV Poland
GT-GCXxxW-xx.pdf GTV-LIGHTING-PL-EN-RU-UA.pdf GT-GCXxx0W-40-ins.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Light sources - lighting
Description: Lamp: LED flood light; 20W; 230VAC; 6400K; CRImin: 80; 1600lm
Type of lamp: LED flood light
Colour temperature: 6400K
Power consumption: 20W
Min. colour rendering index: 80
Operating voltage: 230V AC
Luminosity: 1600lm
на замовлення 15 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: Lamp: LED flood light; 20W; 230VAC; 6400K; CRImin: 80; 1600lm, Type of lamp: LED flood light, Colour temperature: 6400K, Power consumption: 20W, Min. colour rendering index: 80, Operating voltage: 230V AC, Luminosity: 1600lm.