GT-GCX30W-40
GT-GCX30W-40 GTV Poland
GT-GCXxxW-xx.pdf GTV-LIGHTING-PL-EN-RU-UA.pdf GT-GCXxx0W-40-ins.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Light sources - lighting
Description: Lamp: LED flood light; 30W; 230VAC; 4000K; CRImin: 80; 2400lm
Type of lamp: LED flood light
Colour temperature: 4000K
Power consumption: 30W
Min. colour rendering index: 80
Operating voltage: 230V AC
Luminosity: 2400lm
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: Lamp: LED flood light; 30W; 230VAC; 4000K; CRImin: 80; 2400lm, Type of lamp: LED flood light, Colour temperature: 4000K, Power consumption: 30W, Min. colour rendering index: 80, Operating voltage: 230V AC, Luminosity: 2400lm.