GT.375X60C2
GT.375X60C2 HellermannTyton
TDS_854-44316_us.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 0.375" X 6"
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop
Length: 6.000" (152.40mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 0.375" (9.53mm)
на замовлення 1205 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 0.375" X 6", Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop, Length: 6.000" (152.40mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 0.375" (9.53mm).