GT.50X60C2W
GT.50X60C2W HellermannTyton
854-44338.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 0.5" X 6"
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop
Length: 6.000" (152.40mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 0.500" (12.70mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 0.5" X 6", Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop, Length: 6.000" (152.40mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 0.500" (12.70mm).
Інші пропозиції GT.50X60C2W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GT.50X60C2W GT.50X60C2W Виробник : HellermannTyton TDS_854_44338_us.pdf Cable Ties Grip Tie with White Write-On Area, 6.0" x .5", PA6/PP, Black, 100/pkg