GT.75X150P2
GT.75X150P2 HellermannTyton
854-44371.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 0.750" X 15"
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop
Length: 15.000" (381.00mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 0.750" (19.05mm)
на замовлення 238 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 0.750" X 15", Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop, Length: 15.000" (381.00mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 0.750" (19.05mm).