GT.75X153C2
GT.75X153C2 HellermannTyton
854-44375.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 0.750" X 15"
Packaging: Bulk
Color: Orange
Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop
Length: 15.000" (381.00mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 0.750" (19.05mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 0.750" X 15", Packaging: Bulk, Color: Orange, Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop, Length: 15.000" (381.00mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 0.750" (19.05mm).