GT.75X154P2
GT.75X154P2 HellermannTyton
854-44378.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: HOOK&LOOP TIE YELLOW 50LBS 1.25'
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop
Length: 15.000" (381.00mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 0.750" (19.05mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK&LOOP TIE YELLOW 50LBS 1.25', Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop, Length: 15.000" (381.00mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 0.750" (19.05mm).
Інші пропозиції GT.75X154P2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GT.75X154P2 GT.75X154P2 Виробник : HellermannTyton TDS_854_44378_us.pdf Cable Ties Grip Tie Strap, 15.0" x .75", PA6/PP, Yellow, 10/pkg