GT.75X156C2
GT.75X156C2 HellermannTyton
854-44381.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: HOOK&LOOP TIE BLUE 50LBS 1.25'
Packaging: Bulk
Color: Blue
Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop
Length: 15.000" (381.00mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 0.750" (19.05mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK&LOOP TIE BLUE 50LBS 1.25', Packaging: Bulk, Color: Blue, Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop, Length: 15.000" (381.00mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 0.750" (19.05mm).
Інші пропозиції GT.75X156C2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GT.75X156C2 GT.75X156C2 Виробник : HellermannTyton 854_44381.pdf Cable Ties Grip Tie Strap, 15.0" x .75", PA6/PP, Blue, 100/pkg