GT.75X1800W
GT.75X1800W HellermannTyton
854-44386.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 0.750" X 15'
Packaging: Bulk
Color: Black
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 0.750" (19.05mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 0.750" X 15', Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop, Length: 15.00' (4.57m), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 0.750" (19.05mm).
Інші пропозиції GT.75X1800W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GT.75X1800W GT.75X1800W Виробник : HellermannTyton 854-44386.pdf Cable Ties Grip Tie with White Write-On Area, 180" Long, 0.75" Wide, PA6/PP, Black, 1/pkg