GT.75X18010
GT.75X18010 HellermannTyton
854-44387.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: HOOK&LOOP STRIP WHITE 15'
Packaging: Bag
Color: White
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop
Width: 0.750" (19.05mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK&LOOP STRIP WHITE 15', Packaging: Bag, Color: White, Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop, Length: 15.00' (4.57m), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop, Width: 0.750" (19.05mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції GT.75X18010
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GT.75X18010 GT.75X18010 Виробник : HellermannTyton 854_44387.pdf Cable Ties Grip Tie Roll, 180" Long, 0.75" Wide, PA6/PP, White, 1/pkg