GT10-16DS-HU
GT10-16DS-HU Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT HSG 16POS 2.00MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Gray
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 16
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 16POS 2.00MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Gray, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 16, Pitch: 0.079" (2.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.