GT11-8DP-HU Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN ML HSG 8POS 2.80MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Housing for Male Insert
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 8
Pitch: 0.110" (2.80mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.161" (4.10mm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN ML HSG 8POS 2.80MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Housing for Male Insert, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 8, Pitch: 0.110" (2.80mm), Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.161" (4.10mm), Number of Rows: 2.