GT1250-50
GT1250-50 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.125 DIA. X 5IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.125" Dia x 5.000" L (3.17mm x 127.00mm)
на замовлення 482 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.125 DIA. X 5IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.125" Dia x 5.000" L (3.17mm x 127.00mm).