GT2187-60
GT2187-60 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.2187 DIA. X 6IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.218" Dia x 6.000" L (5.55mm x 152.40mm)
Part Status: Active
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.2187 DIA. X 6IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.218" Dia x 6.000" L (5.55mm x 152.40mm), Part Status: Active.