GT3125-80
GT3125-80 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.3125 DIA. X 8IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.312" Dia x 8.000" L (7.93mm x 203.20mm)
Part Status: Active
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.3125 DIA. X 8IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.312" Dia x 8.000" L (7.93mm x 203.20mm), Part Status: Active.