GT3750-90
GT3750-90 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.3750 DIA. X 9IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.375" Dia x 9.000" L (9.52mm x 228.60mm)
Part Status: Active
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.3750 DIA. X 9IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.375" Dia x 9.000" L (9.52mm x 228.60mm), Part Status: Active.