Продукція > IDEC > GT5Y-2SN3D24
GT5Y-2SN3D24
GT5Y-2SN3D24 IDEC
idec_GT5Series.pdf
Виробник: IDEC
Time Delay & Timing Relays Timer Blade Plug-In DPDT 5A
на замовлення 815 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TIME DELAY 30MIN 5A 220V, Packaging: Bulk, Delay Time: 0.1 Sec ~ 30 Min, Mounting Type: Socketable, Function: On-Delay, Circuit: DPDT (2 Form C), Termination Style: Plug In, Voltage - Supply: 24VDC, Contact Rating @ Voltage: 5A @ 220VAC/30VDC, Relay Type: Mechanical Relay, Timing Adjustment Method: Screwdriver Slot, Timing Initiate Method: Input Voltage, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GT5Y-2SN3D24 GT5Y-2SN3D24 Виробник : IDEC GT5Series.pdf Description: RELAY TIME DELAY 30MIN 5A 220V
Packaging: Bulk
Delay Time: 0.1 Sec ~ 30 Min
Mounting Type: Socketable
Function: On-Delay
Circuit: DPDT (2 Form C)
Termination Style: Plug In
Voltage - Supply: 24VDC
Contact Rating @ Voltage: 5A @ 220VAC/30VDC
Relay Type: Mechanical Relay
Timing Adjustment Method: Screwdriver Slot
Timing Initiate Method: Input Voltage
Part Status: Active
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
GT5Y-2SN3D24 Виробник : IDEC Corporation GT5Series.pdf Time Delay Relay 24VDC 5A DPDT(21x27.5x58.6)mm Plug-In