GT8-14DS-2C Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG HSG 14POS 2.00MM
Packaging: Bag
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Gray
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 14
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Detent Lock
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 14POS 2.00MM, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Gray, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 14, Pitch: 0.079" (2.00mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Detent Lock, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.