GTLP50X60P2
GTLP50X60P2 HellermannTyton
TDS_854_44399_us.pdf
Виробник: HellermannTyton
Cable Ties Grip Tie, Low-Profile, 6.0" x .5", PA6/PP, Black, 10/pkg
на замовлення 1690 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RECLSBLE FSTNR RECT 0.5" X 6", Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop, Length: 6.000" (152.40mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 0.500" (12.70mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GTLP50X60P2 GTLP50X60P2 Виробник : HellermannTyton TDS_854-44399_us.pdf Description: RECLSBLE FSTNR RECT 0.5" X 6"
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop
Length: 6.000" (152.40mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 0.500" (12.70mm)