GTLP50X80P2
GTLP50X80P2 HellermannTyton
854-44400.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: RECLOSABLE FASTENER RECT 0.5"X8"
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop
Length: 8.000" (203.20mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 0.500" (12.70mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RECLOSABLE FASTENER RECT 0.5"X8", Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop, Length: 8.000" (203.20mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 0.500" (12.70mm).
Інші пропозиції GTLP50X80P2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GTLP50X80P2 GTLP50X80P2 Виробник : HellermannTyton 854-44400.pdf Cable Ties Grip Tie, Low-Profile, 8.0" x .5", PA6/PP, Black, 10/pkg