Продукція > IGUS > GTM-1018-010
GTM-1018-010
GTM-1018-010 IGUS
iglidur-G-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: thrust washer; without mounting hole; Øout: 18mm
Type of bearing: thrust washer
Version: without mounting hole
Outside diameter: 18mm
Internal diameter: 10mm
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 81
Kind of Bearing: slide
Thickness: 1mm
на замовлення 55 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: thrust washer; without mounting hole; Øout: 18mm, Type of bearing: thrust washer, Version: without mounting hole, Outside diameter: 18mm, Internal diameter: 10mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide, Thickness: 1mm.