Продукція > IGUS > GTM-1630-015
GTM-1630-015
GTM-1630-015 IGUS
iglidur-G-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: thrust washer; Øout: 30mm; Øint: 16mm; iglidur® G
Type of bearing: thrust washer
Outside diameter: 30mm
Internal diameter: 16mm
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 81
Kind of Bearing: slide
Thickness: 1.5mm
Panel cutout diameter: 2mm
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: thrust washer; Øout: 30mm; Øint: 16mm; iglidur® G, Type of bearing: thrust washer, Outside diameter: 30mm, Internal diameter: 16mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide, Thickness: 1.5mm, Panel cutout diameter: 2mm.