Продукція > IGUS > GTM-2848-015
GTM-2848-015
GTM-2848-015 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: thrust washer; Øout: 48mm; Øint: 28mm; iglidur® G
Material: iglidur® G
Colour: dark grey
Operating temperature: -40...130°C
Type of bearing: thrust washer
Thickness: 1.5mm
Internal diameter: 28mm
Panel cutout diameter: 4mm
Outside diameter: 48mm
Shore hardness: 81
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: thrust washer; Øout: 48mm; Øint: 28mm; iglidur® G, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Operating temperature: -40...130°C, Mechanical elements features: lubricant-free, Kind of Bearing: slide, Type of bearing: thrust washer, Thickness: 1.5mm, Internal diameter: 28mm, Panel cutout diameter: 4mm, Outside diameter: 48mm, Shore hardness: 81.