Продукція > IGUS > GTM-3862-015
GTM-3862-015
GTM-3862-015 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: thrust washer; Øout: 62mm; Øint: 38mm; iglidur® G
Operating temperature: -40...130°C
Kind of Bearing: slide
Type of bearing: thrust washer
Thickness: 1.5mm
Panel cutout diameter: 4mm
Internal diameter: 38mm
Outside diameter: 62mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: thrust washer; Øout: 62mm; Øint: 38mm; iglidur® G, Operating temperature: -40...130°C, Kind of Bearing: slide, Type of bearing: thrust washer, Thickness: 1.5mm, Panel cutout diameter: 4mm, Internal diameter: 38mm, Outside diameter: 62mm, Shore hardness: 81, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free.